Linie Design

Linie Design

Linie Design to czołowa duńska firma projektowa założona w 1980 roku. Jest to największy producent i dystrybutor dywanów ręcznie tkanych w Europie północnej. Marka Linie Design jest znana i ceniona na całym świecie za sprawą oryginalności swoich produktów i zawsze modnej prostoty, a także wysokiej jakości wykonania. Dywany Linie Design projektowane są przez czołowych duńskich projektantów, a ręcznie tkane są głównie w Indiach tradycyjnymi metodami przez mistrzów rzemieślników, którzy doskonalą swój warsztat tkacki przez pokolenia.

We wszystkie projekty Linie Design wpleciony jest nowoczesny skandynawski wygląd, ale wciąż udoskonalany, redefiniowany, mieszany i wymyślany na nowo w poszukiwaniu zaskakujących ekspresji i struktur. Dywany marki Linie Design są bestsellerami w ponad 70 krajach świata. 

Wizją marki Linie Design jest wypełnianie pięknem domów na całym świecie. Dlatego też ich piękne dywany charakteryzują się estetycznym urokiem, wysoką jakością wykonania i dużą funkcjonalnością. Profesjonalizm, uczciwość, bezpretensjonalność i orientacja na Klienta to słowa kluczowe działalności Linie Design.