Dostępność produktów

Przy każdym produkcie znajdującym się w naszym sklepie na www.vellahome.pl określona jest dostępność danego produktu oraz przybliżony czas realizacji liczony w dniach roboczych.

Na www.vellahome.pl występują następujące rodzaje dostępności:

1. "dostępny w magazynie (x szt)" - oznacza, że produkt dostępny jest w naszym magazynie w podanej w nawiasie  ilości sztuk i zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych

2. "dostępny" - oznacza, że dany produkt sprowadzamy z magazynu producenta lub dystrybutora po złożeniu zamówienia. Podany czas realizacji jest czasem orientacyjnym podanym przez producenta lub dystrybutora, a także naszego doświadczenia we współpracy z danym dostawcą.


3. "niedostępny" - oznacza, że w danym momencie produkt nie jest dostępny w naszym magazynie i nie ma możliwości zamówienia go w danej chwili. W celu uzyskania informacji na temat planowanego terminu dostawy danego produktu do naszego magazynu należy skorzystać z opcji "zapytaj o dostępność"

UWAGA!!! Materace nie są dostępne w sprzedaży internetowej, a tylko i wyłącznie w naszym sklepie stacjonarnym, dostarczane lokalnie!