Dywanik z nadrukiem Flower blue - niebieski - kwiatowy wzór

  • Dodaj recenzję:
  • 2880
  • Producent: Wyprodukowano w Portugalii dla VellaHOME
  • Dostępność: dostępny w magazynie (3 szt.)
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • 110,00 zł / szt.

Dywanik Flower blue jest tkany ręcznie na krosnach przez doświadczonych tkaczy w Portugalii.  Dywanik doskonale nadaje się do każdego wnętrza, żeby podkręslić jego styl i wyjątkowy charakter. Oryiginalny nadruk w odcieniach koloru niebieskiego, na przecieranym niebieskim tle, doskonale nadaję sie do wnętrz urządzonych w stylu Vintage, jak również w stylu rustykalnym. Dywanik Ayesha jest miękki, przyjemny w dotyku i lekki.  Jest łatwy w pielęgnacji, najlepiej sprzątając po prostu można go wytrzepać. Niewątpliwą zaletą dywaników Flower jest to, że można go prać w pralce lub poprostu zanieść do pralni chemicznej. 
Do pralki o 7kg bębnie mieści się maksymalnie rozmiar 100x150. W przypadku rozmiaru największego 150x200 konieczne będzie oddanie do pralni chemicznej lub pranie ręczne. Dywanik najlepiej srawdzi się w miejscach gdzie nie chodzimy w butach.


Sposób prania: prać w temperaturze do 30st.C, używać delikatnych środków piorących, można delikatnie odwirować składając wzór do środka, nie suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, można czyścić chemicznie

Rozmiar: 60x100, 60x150, 100x150, 150x200

Grubość: ok. 0,4-0,5 cm

Skład: 100% powtórnie przetworzona mieszanka tkanin

Sposób wykonania: tkany ręcznie na krosnach w Portugalii, wzór drukowany n32

Kolor: niebieski