Realizacja zamówień w grudniu 2020

Wszystkie zamówienia dla produktów dostępnych w naszym magazynie, z czasem realizacji 1-2 dni, realizowane są na bieżąco w ciągu 1-2 dni. Wysyłki zrealizowane z naszego magazynu do dnia 22.12 (dla zamówień złożonych maksymalnie do godz. 8:00 rano ego dnia) włącznie i będą doręczone jeszcze przed świętami.

Wysyłki realizujemy do środy 23 grudnia - dla zamówień złożonych do godz. 9:00 tego dnia, ale te wysłane 23.12 bez gwarancji dostawy przed świętami.

Wysyłki nie będą realizowane w dniu 24.12 oraz 31.12  

Czas realizacji zamówień na produkty z dłuższym terminem realizacji od 4-30 dni, czyli takich, które musimy sprowadzić z magazynu dystrybutora lub producenta może się wydłużyć dla zamówień złożonych od 10 grudnia 2020 do 4 stycznia 2022 r. Jest to spowodowane tym, że większość magazynów producentów oraz dystrybutorów w okresie między świętami, a Nowym Rokiem będzie nieczynna i nie będą realizowane również wysyłki.  

Ważne informacje dotyczące zamówień na produkty poszczególnych producentów, których nie mamy w naszym magazynie i które musimy sprowadzić z magazynów producentów lub dystrybutorów, czyli z terminem realizacji 4-30 dni:

- zamówienia na dywany marki Linie Design, których nie mamy w naszym magazynie złożone do 14 grudnia do godz. 8:00 rano będą realizowane i dostarczone jeszcze przed świętami oczywiście pod warunkiem dostępności w magazynie Linie Design

- zamówienia na niedostępne w naszym magazynie produkty marki Biederlack, Ekelund i Obsession złożone od 10.12 - dostawa w Nowym Roku!

Pozdrawiamy

VellaHOME