Realizacja zamówień w grudniu 2022

Wszystkie zamówienia dla produktów dostępnych w naszym magazynie, z czasem realizacji 1-2 dni, realizowane są na bieżąco w ciągu 1-2 dni. Wysyłki zrealizowane z naszego magazynu do dnia 22.12 (dla zamówień złożonych maksymalnie do 21.12 do końca dnia) włącznie i będą doręczone jeszcze przed świętami.

Wysyłki realizujemy do piątku 23 grudnia - dla zamówień złożonych do godz. 9:00 tego dnia, ale te wysłane 23.12 bez gwarancji dostawy przed świętami.

Wysyłki nie będą realizowane w dniu 24.12, 27.12, 30.12 oraz 31.12  

Czas realizacji zamówień na produkty z dłuższym terminem realizacji od 4-30 dni, czyli takich, które musimy sprowadzić z magazynu dystrybutora lub producenta może się wydłużyć dla zamówień złożonych od 8 grudnia 2021 do 8 stycznia 2022 r. Jest to spowodowane tym, że większość magazynów producentów oraz dystrybutorów w okresie między świętami, a Nowym Rokiem będzie nieczynna i nie będą realizowane również wysyłki.  

Ważne informacje dotyczące zamówień na produkty poszczególnych producentów, których nie mamy w naszym magazynie i które musimy sprowadzić z magazynów producentów lub dystrybutorów, czyli z terminem realizacji 4-30 dni:

- zamówienia na dywany marki Linie Design, których nie mamy w naszym magazynie złożone do 7 grudnia do godz. 13:00  będą realizowane i dostarczone jeszcze przed świętami oczywiście pod warunkiem dostępności w magazynie Linie Design. Zamówienia złożone od 8 grudnia na dywany, których nie mamy w naszym magazynie będą dostarczane dopiero w II połowie stycznia 2022 r.

-  zamówienia na niedostępne w naszym magazynie produkty marki Obsession złożone od 08.12 - dostawa w Nowym Roku!

- zamówienia na niedostępne w naszym magazynie produkty marki Biederlack i Ekelund złożone od 10.12 - dostawa w Nowym Roku!

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy! Telefony zawsze odbieramy w godzinach pracy (od g. 8:00 do 17:00), a więc zawsze lepiej wyjaśnić wszystko i upewnić się jeszcze przed złożeniem zamówienia. Można również skladać zapytania online, ale w tym wypadku odpowiedzi udzielamy do 24H.

Pozdrawiamy

VellaHOME