Poduszka Profilowana Termoelastyczna

  • Dodaj recenzję:
  • MK0405
  • Producent: MK Foam
  • Dostępność: chwilowo niedostępny
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • 110,00 zł 89,00 zł / szt.
Rozmiar:65x35x12 

Wkład: pianka termoealastyczna, dolna warstwa 3 cm pianki poliuretanowej

Opis produktu: Poduszka z wkładem z profilowanej pianki termoelastycznej. Powoduje ona rozluźnienie mięśni szyi, zapobiega skurczom oraz wspomaga krążenie krwi. Pianka termoelastyczna działa podobnie jak materac wodny. Pod wpływem temperatury ciała poduszka dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe podparcie okolic szyi. Zapewnia przy tym dobre samopoczucie i głęboki sen. 
Poduszka profilowana termoealstyczna jest twardsza od Poduszki Kontur Memory.

Poduszka dostępna jest od ręki w pokrowcach:

Silver Active - skład materiału 33% Tencel viskoza wysokiej jakości, 64% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC. Pokrowce na poduszkach nie są pikowane.
Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.

Jedwab
- skład materiału 32% jedwab, 22% polipropylen, 46% poliester. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC. Pokrowce na poduszkach nie są pikowane.
Właściwości: bardzo miły dla skóry, lekki i dobrze układający się, wyrównuje różnice temperatur-chłodzi latem i daje ciepło zimą, wysoka wchłanialność wilgoci-wchłonięcie wilgoci w postaci pary wodnej do 30% ciężaru pokrowca nie daje uczucia wilgotności, posiada największą wytrzymałość pośród włókien naturalnych, nie jest elektrostatyczny, dobrze tolerowany przez skórę


Tencel
- skład materiału 49% Tencel viskoza wysokiej jakości, 51% poliester. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC. Pokrowiec na poduszce nie jest pikowany.
Właściwości: nadzwyczaj gładkie włókno bez dodatków chemikaliów, bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci, nie podrażnia skóry, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury