Poduszka antyalergiczna termo 70x80 PIÓREX

  • Dodaj recenzję:
  • 707
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: dostępny
    Czas realizacji: 4-6 dni
  • szt.
  • 151,00 zł / szt.
Rozmiar: 50x65 
Tkanina/pokrycie:100% satyna bawełniana biała 
Wypełnienie: 100% poliester, sztuczny puch EKSTRA P94 550g
Opis produktu: Antyalergiczna poduszka TERMO wypełniona jest sztucznym puchem wysokiej jakości dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoją sprężystość i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Poduszka posiada dodatkową wsypę, a jej zewnętrzna częsć pokryta jest satyną bawełnianą białą pikowaną z zamkiem co daje możliwość zdjęcia tego dodatkowego pokrowca i znacznie ułatwia utrzymanie czystości i higieny spania. 
Produkty z serii TERMO to najwyższej klasy produkty wśród wyrobów antyalergicznych.
Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.
Sposób prania: można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;
Poduszka Termo to poduszka antyalergiczna Piórex wypełniona jest sztucznym puchem wysokiej jakości dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoją sprężystość i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Poduszka posiada dodatkową wsypę, a jej zewnętrzna częsć pokryta jest satyną bawełnianą białą pikowaną z zamkiem co daje możliwość zdjęcia tego dodatkowego pokrowca i znacznie ułatwia utrzymanie czystości i higieny spania. Produkty z serii TERMO to najwyższej klasy produkty wśród wyrobów antyalergicznych.Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.

Sposób prania: można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;

Rozmiar: 70x80

Tkanina/pokrycie:100% satyna bawełniana biała 

Wypełnienie: 100% poliester, sztuczny puch EKSTRA P94 1000g