Podkładka na stół TRANCA - okrągła - fuksja ciemna

  • Dodaj recenzję:
  • 2635
  • Producent: Wyprodukowano w Portugalii dla VellaHOME
  • Dostępność: dostępny w magazynie (5 szt.)
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • 39,90 zł / szt.

Podkładka na stół TRANCA w kolorze ciemnej fuksji okrągła z podstawkiem pod kubek. Pleciona podkładka została wykonana ręcznie przez Portugalskich rzemieślników z tkaniny powstałej z powtórnego przetworzenia tkanin. Podkładki występują w kilku pięknych kolorach, pasujących również do koszyczków na owoce czy koszyczków na pieczywo.
Podkładki Tranca pozwolą ożywić i ocieplić stółk w kuchni czy jadalni. To dobry wybór dla osób, które mają ładny stół i nie chcą zakrywać go obrusami, a dzięki podkładce ochronimy stół przed zarysowaniami i zaplamieniem. To doskonały pomysł na wyjątkowy i oryginalny prezent na różne okazje.

Z uwagi na to, że podkładki Tranca wykonywane są ręcznie mogą się zdarzyć drobne różnice pomiędzy produktami, a także delikatne różnice w odcieniu czy grubości. Zawsze staramy się skompletować zamawiane podkładki i jeśli jedna do drugiej wyraźnie do siebie nie pasuje zawsze przekazujemy taką informację i pozostawiamy Państwu decyzję.

Sposób prania: prać mechanicznie w temperaturze do 40 st.C, można czyścić chemicznie, nie chlorować, nie suszyć w suszarkach bębnowych, można prasować;

Rozmiar: średnica ok. 40cm (+-1cm)

Kolor: fuksja (ciemna, ciemniejsza niż wcześniejsza wersja tego koloru)

Skład: 100% powtórnie przetworzona mieszanka tkanin