Materac VENUS MULTIPOCKET 90x200

  • Dodaj recenzję:
  • MK0106
  • Producent: MK Foam
  • Dostępność: dostępny w magazynie (2 szt.)
  • szt.
  • 1 001,00 zł

Rozmiar: 90x200

Wysokość materaca: ok. 20 cm

Sprężyna: 1- polowa, 7-polowa

Twardość materaca: H2 – bardziej miękki dla osób o wadze do 80 kg, H3 – twardszy, polecany osobom ważącym powyżej 80 kg

Opis produktu: Wkład materaca stanowią sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca. Tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt w postaci litery „S” i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania. W materacu Venus Multi Pocket o wymiarach 140x200 cm znajdują się 1344 sprężyny. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie siatka tapicerską i 30 mm warstwą lateksu. Zastosowany tutaj lateks charakteryzuje się tym, że w jego strukturze nie zasiedlają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylujące zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Venus Multi Pocket jest materacem o właściwościach ortopedycznych.

Rodzaj pokrowca:

UWAGA!!! na zdjęciu widoczny jest materac w pokrowcu SEACELL

- Alergik (postawowa wersja) wykonany z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60 st. C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.

- ponadto materac Venus Multi Pocket dostępny jest również w  pokrowcach z serii exclusive (Aloe Vera, Silver Active, Bamboo, Soya, Intera, Kaszmir, Amicor, Seacell, Jedwab - opcje wyboru)