Materac MEMORY BIO 120x200

  • Dodaj recenzję:
  • 914
  • Producent: MK Foam
  • Dostępność: niedostępny
    Czas realizacji: dostępny w sklepie stacjonarnym
  • szt.
  • 1 470,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Rozmiar: 90x200

Wysokość materaca:
21 cm


Opis produktu: Wkład materaca wykonany jest z pianki Elastic Bio (12 cm) o wysokiej sprężystości. Wewnętrzny wkład obłożony jest z jednej strony 5 cm modelowaną masującą warstwą pianki Memory Bio o właściwościach termoelastycznych, a zdrugiej strony 3 cm modelowaną masującą pianką Standard Bio. Tego typu budowa zapewnia idealne dopasowanie do ciała, a tym samym zapewnia bardzo wysoki komfort spania. Zaleca się stosowanie tego materaca na stelażu z listew giętych z regulacją lub bez regulacji.
Użyte do produkcji materacy pianki wysokoelastyczne wyróżniają się znacznie większą trwałością, wygodą i odpornością na odkształkcenia niż zwykła pianka poliuretanowa.

Materac Memory Bio to nowość w ofercie M&K Foam Koło. Materac ten zaliczany jest do materacy rehabilitacyjnych. Jest materacem antyalergicznym.

Materac Memory Bio dostępny jest do wyboru w różnych pokrowcach.Wskazana cena dotyczy materaca w pokrowcu Aloe Vera. Cena materaca uzależniona jest od rodzaju pokrowca. Zastosowanie w nich zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60 st. C co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.

SOYA - skład materiału (78% bawełny, 22% poliester) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości:
bardzo trwałe i odporne włókna, posiada właściwości antybakteryjne, włókno sojowe pozyskiwane z wytłoczonych ziaren soi.
ALOE-VERA - skład materiału (35% bawełna, 65% poliester z dodatkiem z liści aloesu) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości:
pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienieSILVER ACTIVE - skład materiału (33% Tencel viskoza wysokiej jakości, 64% poliester, 2% bawełna, 1% srebrna nić) pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60oC.

Właściwości:
znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze.