Materac IBIZA H3 90x200

  • Dodaj recenzję:
  • MK0115
  • Producent: MK Foam
  • Dostępność: niedostępny
  • szt.
  • 1 305,00 zł / szt.
  • Niedostępny
Rozmiar:80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 (lub rozmiar na życzenie)
Wysokość: 16 cm
Opis produktu: Wkład materaca stanowi lateks najwyższej jakości o twardości H2 (lub twardości H3) o zróżnicowanych strefach twardości i wysokości 14 cm. Różne pola twardości zapewniają, w zależności od nacisku, równe podtrzymanie wszystkich partii ciała. Elastyczna struktura z licznymi kanałami wentylującymi zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby. Zaleca się stosowanie tego materaca na stelażu z listew giętych z regulacją lub bez regulacji. Materac Ibiza jest materacem o właściwosciach ortopedycznych. 
Pokrowiec wykonany jest z antyalergicznego materiału obiciowego (67% poliester, 33% poliamid) obustronnie pikowanego owatą 400g/m2. Materiał obiciowy szybko i równomiernie rozprowadza wilgoć w górnej części pokrowca co uniemożliwia rozwój bakterii w pokrowcu. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60 st. C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania.
Materac Ibiza dostępny jest również w pokrowcach z serii exclusive.  
Wkład materaca stanowi lateks najwyższej jakości o twardości H3 (lub bardziej miękki H2) o zróżnicowanych strefach twardości i wysokości 14 cm. Różne pola twardości zapewniają, w zależności od nacisku, równe podtrzymanie wszystkich partii ciała. Elastyczna struktura z licznymi kanałami wentylującymi zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Materac nie ulega deformacji z upływem czasu. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby. Zaleca się stosowanie tego materaca na stelażu z listew giętych z regulacją lub bez regulacji. Materac Ibiza jest materacem o właściwościach ortopedycznych. 
 

W podstawowej wersji materac dostępny jest w pokrowcu Alergik (80% bawełna, 20% poliester) z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2 Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC.

Materac Ibiza dostępny jest również w pokrowcach z serii exclusive.  
 
UWAGA - materacy nie sprzedajemy w sklepie online