Biederlack

Biederlack

Biederlack (dawniej Biederlackborbo) to niemiecki producent koców i pledów z ponad 125 letnią tradycją. Firma Biederlack jest obecnie światowym liderem w produkcji najwyższej jakości koców. Koce Biederlack cenione są za wysoką jakość, modne wzornictwo i bogactwo kolorów.

Firma Biederlack produkuje koce pod dwoma markami:

marka Bocasa - pod tą marką produkowane są koce bawełniane, koc bawełniane z dralonem (akrylem), koce bawełniane z mikrofibrą, koce bawełniane z mieszanką poliestru i akrylu oraz luksusowe koce i pledy wełniane i kaszmirowe.

Koce BOCASA prezentowane są w kilku katalogach:

- INSPIRATIONS - to podstawowy katalog w którym co roku prezentowane są nowe wzory koców przygotowanych przez projektantów i stylistów zgodnie z obowiązującymi trendami.

- Fantastic Spring - to katalog z ekskluzywną kolekcją koców bawełnianych z dralonem "PREMIUM" w wiosennej i letniej stylistyce, koce w pięknych pastelowych barwach

- In the Mood - to najnowszy katalog ekskluzywnej kolekcji koców bawełnianych z dralonem "PREMIUM" w jesienno-zimowej stylistyce.  • marka b@home - pod tą marką produkowane są wysokiej jakości koce z mikrofibry-koce poliestrowe, pledy futerkowe, pledy ze specjalnej mieszanki wiskozy i włókien bambusowych czy też koce piknikowe-koce plażowe.