Kołdra puchowa materacowa D1 135x200 Piórex

  • Dodaj recenzję:
  • 802
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: dostępny
    Czas realizacji: 4-6 dni
  • szt.
  • 1 300,00 zł / szt.

Producent: Piórex

Rozmiar: 135x200

Tkanina/inlet: 100% bawełna, kolor biały lub ecru

Wypełnienie: puch gęsi ekstra D1, 800g

Opis produktu: Kołdra materacowa to kołdra z kolekcji kołder kasetowych wypełniona jest najwyższej jakości puchem gęsim ekstra D1, przeznaczona jest dla osób lubiących spać szczególnie ciepło.  Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po napełnieniu, puch nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. W miejscach przeszycia nie posiada ona zimnych stref. Dodatkowa ścianka dookoła każdej komory i kołdry powoduje, że kołdra ma jednakową grubość na całej powierzchni, a puch nie ma możliwości przemieszczania się pomiędzy komorami.
Dzięki użyciu najwyższej jakości tkaniny bawełnianej i najwyższej jakości puchu gęsiego kołdra ta jest niezwykle przyjemna w dotyku i lekka co daje bardzo wysoki komfort spania. Dodatkowej elegancji dodaje obszycie dookoła kołdry delikatną ozdobną bizą.

Kołdra materacowa idealnie nadaje się dla osób uczulonych na kurz domowy co potwierdza przyznany certyfikat NOMITE.


CERTYFIKAT NOMITE sygnalizuje, że kupując wyroby oznaczone tym certyfikatem mają Państwo do czynienia z produktem nadającym się dla osób uczulonych na roztocze. Wynika to z faktu, że wyroby z pierza i puchu dzięki korzystnym dla człowieka cechom takim jak ciepło, odpowiedni mikroklimat (szybkie nagrzewanie się podczas snu, szybkie oddawanie wilgoci podczas wietrzenia) nie są środowiskiem, w którym lubiące wilgoć roztocze czuje się dobrze.  Dodatkową barierę dla roztoczy stanowią gęsto tkane wsypy z zatrzymujących puch materiałów. Chorzy na alergię lub astmę nie muszą - z obawy o stan zdrowia - rezygnować z naturalnego komfortu sypiania w pościeli z pierza i puchu. Udowodniły to badania naukowe.

 

Ponadto kołdra materacowa, tak jak wszystkie wyroby firmy PIÓREX posiada certyfikat Oeko Tex, który potwierdza, że wyroby te są przyjazne dla organizmu i nie zawierają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.