Kołdra antyalergiczna satyna bawełniana 200x220 PIÓREX

  • Dodaj recenzję:
  • 709
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: dostępny
    Czas realizacji: 4-6 dni
  • szt.
  • 442,00 zł / szt.
Rozmiar: 155x200 
Tkanina/pokrycie: 100% satyna bawełniana biała 
Wypełnienie: 100% poliester, wysokopuszysta włóknina poliestrowa P98, 1200g, kołdra całoroczna 
Opis produktu: Antyalergiczna kołdra wypełniona najwyższej jakości wysokopuszystą włókniną i pokryta jest najwyższej jakości satyną bawełnianą w białym kolorze.  Kołdra pikowana jest w drobną kratkę , jest lekka i miękka. To najwyższej klasy kołdra wśród wyrobów antyalergicznych. Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.
Sposób prania: można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;

Antyalergiczna kołdra wypełniona najwyższej jakości wysokopuszystą włókniną i pokryta jest najwyższej jakości satyną bawełnianą w białym kolorze.  Kołdra pikowana jest w drobną kratkę , jest lekka i miękka. To najwyższej klasy kołdra wśród wyrobów antyalergicznych. Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.


Sposób prania:
można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;

Rozmiar: 200x220 

Tkanina/pokrycie: 100% satyna bawełniana biała 

Wypełnienie:
100% poliester, wysokopuszysta włóknina poliestrowa P98, 1700g, kołdra całoroczna