Kołdra antyalergiczna satyna bawełniana 135x200 PIÓREX

  • Dodaj recenzję:
  • 708D
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: dostępny
    Czas realizacji: 4-6 dni
  • szt.
  • 286,00 zł / szt.
Rozmiar: 50x65 
Tkanina/pokrycie:100% satyna bawełniana biała 
Wypełnienie: 100% poliester, sztuczny puch EKSTRA P94 550g
Opis produktu: Antyalergiczna poduszka TERMO wypełniona jest sztucznym puchem wysokiej jakości dzięki czemu przez długi czas zachowuje swoją sprężystość i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Poduszka posiada dodatkową wsypę, a jej zewnętrzna częsć pokryta jest satyną bawełnianą białą pikowaną z zamkiem co daje możliwość zdjęcia tego dodatkowego pokrowca i znacznie ułatwia utrzymanie czystości i higieny spania. 
Produkty z serii TERMO to najwyższej klasy produkty wśród wyrobów antyalergicznych.
Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.
Sposób prania: można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;
Antyalergiczna kołdra wypełniona najwyższej jakości wysokopuszystą włókniną i pokryta jest najwyższej jakości satyną bawełnianą w białym kolorze.  Kołdra pikowana jest w drobną kratkę , jest lekka i miękka. To najwyższej klasy kołdra wśród wyrobów antyalergicznych. Wyroby firmy Piórex posiadają certyfikat Oko Tex Standard 100 potwierdzający, że wyroby są przyjazne dla organizmu i nie posiadają substancji zabronionych w wyrobach tekstylnych.
 
Sposób prania: można prać w temperaturze do 60 st. C, można suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, nie czyścić chemicznie;

Rozmiar:135x200 

Tkanina/pokrycie: 100% satyna bawełniana biała 

Wypełnienie:100% poliester, wysokopuszysta włóknina poliestrowa P98, 1000g, kołdra całoroczna