Dywan Justin grey - Linie Design - szary

  • Dodaj recenzję:
  • 1677
  • Producent: Linie Design Dania
  • Dostępność: dostępny w magazynie (1 szt.)
    Czas realizacji: 170x240 - 1-2 dni
  • szt.
  • 1 448,00 zł 1 140,00 zł / szt.

Dywan Justin Grey to dywan z nowej kolekcji Linie Design Essentials. Piękny dywan ręcznie tkany o ciekawej strukturze wykonany z mieszanki wełny, wiskozy oraz bawełny. Przyjemny w dotyku, miękki. Spokojna, stonowana kolorystyka dywanu w kolorze szarym z odrobiną lnianego koloru, prosty wzór sprawiają, że dywan wyróżnia się subtelną elegancją.

Dywan Justin Grey to dywan z nowej kolekcji Linie Design Essentials. Piękny dywan ręcznie tkany o ciekawej strukturze wykonany z mieszanki wełny, wiskozy oraz bawełny. Przyjemny w dotyku, miękki. Spokojna, stonowana kolorystyka dywanu w kolorze szarym z odrobiną lnianego koloru, prosty wzór sprawiają, że dywan wyróżnia się subtelną elegancją. Doskonale wpasuje się w klimat wnętrz klasycznych, ale również i nowoczesnych o charakterze minimalistycznym.

Do dywanów marki Linie Design polecamy maty antypoślizgowe, które nie tylko ochronią nas przed poślizgiem, ale również ochronią dywan przed zbędnym przesuwaniem się, podwijaniem się, co szybciej niszczy dywan,  a także chroni podłogę przed ewentualnym przebarwieniem.

Sposób czyszczenia: systematyczne odkurzanie gładką końcówką bez wysuniętej szczotki, czyszczenie w profesjonalnych pralniach chemicznych

Rozmiar: 170x240, 

Grubość: ok. 9 mm

Skład: wełna 35%, 30% wiskoza, 35% bawełna

Kolor: grey - szary, lniany

Kolekcja: Essentials 2014

Marka: Linie Design