Dywanik Barroco biało-szary - z nadrukiem

  • Dodaj recenzję:
  • 1972
  • Producent: Wyprodukowano w Portugalii dla VellaHOME
  • Dostępność: dostępny w magazynie (2 szt.)
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • 159,00 zł 129,00 zł / szt.

Dywanik Barroco to ręcznie tkany na krosnach w Portugalii dywanik z powtórnie przetworzonej mieszanki tkanin, głównie bawełnianych.  Dywanik doskonale nadaje się do każdego wnętrza, żeby podkręslić jego styl i wyjątkowy charakter. Barokowy nadruk w kolorach szarości na białym lekko przyciemnianym, przecieranym szarością tle, doskonale nadaję sie do wnętrz urządzonych w stylu Vintage. Dywanik Barroco jest miękki, miły w dotyku i lekki.  Jest łatwy w pielęgnacji. Lekkość dywanu sprawia, że łatwo go wytrzepać, odkurzanie delikatne gładką końcówą. Niewątpliwą zaletą dywaników Barroco jest to, że można go prać w pralce lub poprostu zanieść do pralni chemicznej.
Do pralki o 7kg bębnie mieści się maksymalnie rozmiar 100x150. W przypadku rozmiaru największego 150x200 konieczne będzie oddanie do pralni chemicznej lub pranie ręczne. Dywanik najlepiej srawdzi się w miejscach gdzie nie chodzimy w butach.

Sposób prania: prać w temperaturze do 30st.C, używać delikatnych środków piorących, można delikatnie odwirować składając wzór do środka, nie suszyć w suszarkach bębnowych, nie chlorować, można czyścić chemicznie

Rozmiar:  65x150, 100x150,  (+-do 3-5 cm)

Grubość: ok. 0,4-0,6 cm

Skład: 100% powtórnie przetworzona mieszanka tkanin

Sposób wykonania: tkany ręcznie, wzór drukowany nr 18

Kolor: biel przybrudzona szarością, wzór w odcieniach szarości i grafitu

Wykonanie: ręcznie tkane na krosnach