Warunki dostawy materacy, stelaży i łóżek

Materace i stelaże przy minimalnej wartości zamówienia 400 zł dostarczane są na koszt sklepu. Materace, stelaże oraz łóżka z uwagi na swoje gabaryty oraz wagę dostarczane są do miejsca, gdzie może podjechać samochód dostawczy. Dodatkowe czynności rozładunkowe pozostają po stronie klienta, usługa nie obejmuje wniesienia towaru.
Materace i stelaże dostarczamy przez firmę kurierską DHL Express Polska i transportem własnym. Zastrzegamy sobie prawo wyboru firmy spedycyjnej.
Ze względu na ograniczenie wartości kwoty pobrania przez kuriera, ta forma płatności nie jest dostępna w przypadku zamówień materacy, stelaży i łóżek o jednostkowej cenie przekraczającej 5000 złotych brutto.
W przypadku niektórych produktów, zwłaszcza produkowanych na specjalne zamówienie (łóżka kontynentalne, materace nietypowe) mogą zostać Państwo poproszeni o wpłatę zaliczki na konto sklepu.
Materace i stelaże zakupione w naszym sklepie są fabrycznie nowe i posiadają oryginalne opakowania producenta (folia lub folia + karton). Dodatkowo zabezpieczane są na czas transportu folią streczową oraz taśmami. Prosimy pamiętać, że warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie produktu wraz z oryginalnym opakowaniem fabrycznym (nienaruszona folia ochronna).
W przypadku nie odebrania zamówionego towaru sklep zastrzega sobie prawo dochodzenia zwrotu realnie poniesionych kosztów wysłania towaru do klienta oraz jego ponownego dostarczenia przez spedytora do magazynu firmy.

Materace i stelaże przy minimalnej wartości zamówienia 400 zł dostarczane są na koszt sklepu. Materace, stelaże oraz łóżka z uwagi na wagę i swoje gabaryty dostarczane są do miejsca, gdzie może podjechać samochód dostawczy (system "burta-burta"). Dodatkowe czynności rozładunkowe pozostają po stronie klienta, usługa nie obejmuje wniesienia towaru.
Materace i stelaże dostarczamy przez firmę kurierską Siódemka i transportem własnym. Zastrzegamy sobie prawo wyboru firmy dostarczającej zamówiony produkt.
Ze względu na ograniczenie wartości kwoty pobrania przez kuriera, ta forma płatności nie jest dostępna w przypadku zamówień materacy, stelaży i łóżek o jednostkowej cenie przekraczającej 4000 złotych brutto.
W przypadku zamówienia niektórych produktów, zwłaszcza produkowanych na specjalne zamówienie (materace czy stelaże o nietypowych rozmiarach) mogą Państwo zostać poproszeni o wpłatę zaliczki w wysokości 10% wartości zamówienia na konto naszej firmy.
Materace i stelaże zakupione w naszym sklepie są fabrycznie nowe i posiadają oryginalne opakowania producenta (folia lub folia i karton). Dodatkowo zabezpieczamy materace i łóżka na czas transportu folią streczową oraz taśmami. Prosimy pamiętać, że warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie produktu wraz z oryginalnym opakowaniem fabrycznym (nienaruszona folia ochronna).
W przypadku nie odebrania zamówionego towaru sklep zastrzega sobie prawo dochodzenia zwrotu realnie poniesionych kosztów wysłania towaru do klienta oraz jego ponownego dostarczenia przez spedytora do magazynu firmy.