Realizacja zamówień w grudniu 2017

Szanowny Kliencie,

w miesiącu grudniu wszystkie zamówienia na produkty dostępne w naszym magazynie realizowane są na bieżąco wciągu 1-2 dni roboczych. Informacje o dostępności danego produktu znajdują się zawsze na karcie danego produktu.

W przypadku produktów dostępnych "na zamówienie" z dłuższym terminem realizacji:

1. Dywany Linie Design - dostępne na zamówienie, czyli niedostępne w naszym magazynie - wszystkie zamówienia złożone do 13 grudnia do godz. 10:00 zostaną zrealizowane jeszcze przed świętami, pod warunkiem dostępności danego produktu w magazynie w Danii (co możemy potwierdzić przez złożeniem przez Państwa zamówienia).

Zamówienia złożone od godz. 10:01 dnia 13 grudnia do 7 stycznia 2018 roku zostaną wysłane z Danii dopiero po 9 stycznia 2018 roku!.

2. Dywany Obsession - dostępne na zamówienie, czyli niedostępne w naszym magazynie - wszystkie zamówienia złożone do 11 grudnia do godz. 10:00 zostaną zrealizowane jeszcze przed świętami, oczywiście pod warunkiem dostępności danego produktu w magazynie w Niemczech (co możemy potwierdzić przez złożeniem przez Państwa zamówienia).

Zamówienia złożone od godz. 10:01 11 grudnia do 7 stycznia 2018 roku zostaną wysłane z Niemiec dopiero po 9 stycznia 2018 roku!

3. Koce Biederlack - zamówienia na koce, których nie mamy w naszym magazynie czyli dostępne "na zamówienie" z terminem realizacji 10-21 dni złożone od 6 grudnia - będą realizowane, ale nie mamy gwarancji, że dotrą do nas przed świętami! Wszystkie zamówienia złożone od 18 grudnia będą wysyłane dopiero po nowym roku ok. 9 stycznia.

Ograniczenia podyktowane są tym, że w magazynach poszczególnych producentów obecnie jest wzmożona realizacja zamówień. Okres między Świętami, a Nowym Rokiem jest zaś okresem kiedy magazyny są nieczynne.

Realizacja zamówień w naszym sklepie w przypadku produktów dostępnych w magazynie odbywa się na bieżąco.

Wysyłki nie będą realizowane jedynie w dniach ustawowo wolnych od pracy oraz 27 i 29 grudnia 2017 roku oraz 2 stycznia 2018 roku.