Kołdra kasetowa sanforyzowana biała 200x220 puch gęsi D1

  • Dodaj recenzję:
  • KP0110
  • Producent: Piórex
  • Dostępność: niedostępny
    Czas realizacji: 4-6 dni
  • szt.
  • 1 497,00 zł / szt.
Kołdra kasetowa przeznaczona jest dla ludzi lubiących "spać ciepło". Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po napełnieniu, puch nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. W miejscach przeszycia nie posiada ona "zimnych sfer". Biała kołdra kasetowa wypełniona puchem gęsim najwyższej jakości i obszyta dookoła ozdobną złotą bizą. Produkt ten został nagrodzony Złotym Medalem MTP. Dodatkową zaletą kołdry jest jej inlet, który przeznaczony jest do prania w temperaturze 40 stopni C, dzięki czemu kołdra idealnie nadaje się dla osób uczulonych na kurz domowy co potwierdza przyznany certyfikat NOMITE. 
CERTYFIKAT NOMITE sygnalizuje, że kupując wyroby oznaczone tym certyfikatem mają Państwo do czynienia z produktem nadającym się dla osób uczulonych na roztocze. Wynika to z faktu, że wyroby z pierza i puchu dzięki korzystnym dla człowieka cechom takim jak ciepło, odpowiedni mikroklimat (szybkie nagrzewanie się podczas snu, szybkie oddawanie wilgoci podczas wietrzenia) nie są środowiskiem, w którym lubiące wilgoć roztocze czuje się dobrze.  Dodatkową barierę dla roztoczy stanowią gęsto tkane wsypy z zatrzymujących puch materiałów. Chorzy na alergię lub astmę nie muszą - z obawy o stan zdrowia - rezygnować z naturalnego komfortu sypiania w pościeli z pierza i puchu. Udowodniły to badania naukowe. 
Program Jakości "Najwyższa Jakość" pod patronatem MinisterstwaGospodarki, ma na celu nagradzanie firm, dla których zarządzanie przez jakość - TQM (Total Quality Mana gement) stało się wyznacznikiem jakości produktów i usług, wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość.Ranga certyfikatu „Najwyższa Jakość” znacznie wzrosła po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. W krajach Unii Europejskiej duży odsetek przedsiębiorstw posiada znak jakości.Certyfikat Najwyższej Jakości powstał w zamyśle jako certyfikat regionalny, mający na celu promowanie najlepszych firm wielkopolskich. Zarząd WSBJ podjął decyzję o poszerzeniu zasięgu terytorialnego swego działania także na inne regiony kraju. W ten sposób certyfikat staje się certyfikatem polskim. A to, co ma wysoką jakość w Polsce, ma także uznanie w Unii Europejskiej.

Rozmiar:200x220 

Tkanina zewnętrzna:
100% bawełna, inlet sanforyzowany (przeznaczony do prania wmtemperaturz do 40 st.) 

Kolor: biała, ecru

Wsad:
puch gęsi D1 najwyższej jakości, biały, 1200g